RSS
czwartek, 05 kwietnia 2012
Lepszy świat

Moja miłość jest jak narkotyk. Uzależniłam się od niej, i trudno mi ją rzucić. A do tego jeszcze prawie wszyscy dookoła byli lub nadal są w związku. Ja jestem jakimś odmieńcem. Zawsze jak chce coś powiedzieć to nikt mnie nie słucha. Moje życie nie ma sensu. Po co mam żyć.? Chyba tylko do mojego zwierzaka, jedynej przyjaciółki, która umie mnie wysłuchać, rodziny. Gdyby nie oni na pewno byłabym już w lepszym świecie :((.

przyjaciel

Dla jedyne osoby, która mnie rozumie. Przyjaźń 4ever!

Tagi: miłość
20:44, mmartaka11
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 lipca 2011
Wiersze o miłości

 

Tęsknie, szlocham i Cię kocham:(

Ty do zrozumienia dałeś mi, że na tym świecie nie ma po co żyć...

Z miłością jest jak z nożem, trzeba uważać aby się nie zranić

To moje serce, a ty mi je zabrałeś, oddaj je chamie, bo nie zasłużyłeś na nie.!


 serce

 

W moim sercu jest miejsce tylko na jedną osobe. Ty nie wiesz, że o Ciebie chodzi. Ale w końcu zrozumiesz, że tylko ty masz tam dostęp. Nawet ja nie wiem co się tam kryje. Wiem tylko, że kiedy myśle o Tobie to bije bardzo mocno.

 

Na swiecie jest ktoś tak przy kim zawsze jestem szczęśliwa. Ale ten ktoś mnie nie lubi (tak myśle) ale kiedy będe mieć odwage to mu powiem te dwa proste słowa "Kocham Cię".!

 

miłość

Tagi: miłość
15:47, mmartaka11
Link Dodaj komentarz »
sobota, 02 lipca 2011
Nie wyznana miłość

Powiem wam, że spodobał mi się jeden chłopak. Chodzę z nim do klasy ale nigdy nie wyznałam mu moich uczuć. Jestem brzytka, a on ładny. O ile wiem dużo dziewczyn się w nim buja. Wliczając mnie jest nas ok.7. Ja nie mam u niego szans i dobrze o tym wiem. Ale miłości nic nie zatrzyma.

Jeśli ktoś wie jak się odkochac niech pisze w komentarzu.

serce

Tagi: miłość
16:51, mmartaka11
Link Dodaj komentarz »